Zostało 100 dni na złożenie wniosku

100_dni_wniosek_aktywna_tablica

Dzisiaj, 4 stycznia 2019 roku, zostało już tylko 100 pełnych dni na złożenie wniosku, który umożliwia wzięcie udziału w programie Aktywna Tablica. Dlaczego warto do tego programu przystąpić? Jakie są korzyści? Czy muszę spełniać jakieś wymagania aby wniosek został przyjęty? Na te i więcej pytań postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Czytaj dalej“Zostało 100 dni na złożenie wniosku”

Jak interaktywność pomaga w szkole?

Szkoła w Pukininie Program Aktywna Tablica

To nie budynek ani lokalizacja lecz energia ludzi tworzy nowoczesną szkołę: Dyrektor szkoły Lilia Błaszczyk wita w progu SP w Pukininie

Niewielka, lecz ambitna Szkoła Podstawowa w Pukininie zmienia się w placówkę edukacyjną z XXI wieku. Dzięki projektorom Epson lekcje nigdy nie były tak ciekawe jak obecnie.

SP w Pukininie: wzorowy przykład wykorzystania możliwości, jakie daje technologia

Szkoła Podstawowa w Pukininie choć jest stosunkowo niewielką placówką położoną na wsi nie ma żadnych kompleksów. Jest to szkoła otwarta na rozwiązania technologiczne, które pozwalają na skuteczne nauczanie dzieci. Kadra nauczycielska w trakcie zajęć stawia na wykorzystanie najnowszych technologii. Lekcje prowadzone są m.in. z użyciem smartfonów, z których z kolei nie korzysta się na przerwach. Co ważne, większość klas wyposażona jest w również w interaktywne projektory utrakrótkiego rzutu i wizualizery. Dzięki temu, niemal każda lekcja opiera się na angażującym przekazie graficznym.

Czytaj dalej“Jak interaktywność pomaga w szkole?”

MEN informuje o nowych wnioskach

W minionym tygodniu wystosowaliśmy zapytanie do Ministerstwa Edukacji Narodowej, Departamentu Podręczników, Programów i Innowacji w sprawie ewentualnych zmian we wniosku dla dyrektora szkoły i organu prowadzącego oraz sprawozdaniach na rok 2019.

Otrzymaliśmy informację, iż jeśli takowe zmiany nastąpią, zostaną opublikowane w grudniu 2018 r.

Będziemy trzymać rękę na pulsie i gdy tylko zmiany zostaną opublikowane, na pewno zaktualizujemy stronę z wnioskami.

Masz jeszcze 180 dni na wypełnienie wniosku

Do końca pierwszego etapu pozostało prawie pół roku. 180 dni to bardzo dużo czasu i jeśli jeszcze nie wiesz czym jest program Aktywna Tablica to właśnie nadszedł idealny moment aby się z nim zapoznać 🙂

W zakładce O programie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o tym, czym tak naprawdę jest ten program i czemu służy.

Później, kiedy już posiądziesz wiedzę o programie i będziesz chciał/chciała pobrać wniosek o przystąpienie do udziału to mamy dla Ciebie niestety trochę gorszą wiadomość… Wnioski na rok 2019 nie zostały jeszcze oficjalnie opublikowane i w związku z tym nie mamy pewności, że będą wyglądać tak jak wersja na rok 2019.

W zakładce Dokumenty do pobrania widnieją póki co najświeższe wersje z 2018 roku i to jedyne czym na chwilę obecną dysponujemy. Z doświadczenia wiemy, że wnioski z roku 2017 i 2018 nie różnią się zbytnio od siebie, dlatego zdecydowanie zalecamy ściągnięcie wniosku na rok 2018 i zaznajomienie się z nim aby w późniejszym terminie wyczekiwać wiadomości o udostępnieniu aktualnych wniosków na naszym fanpage’u na Facebooku oraz tutaj, na stronie www.

Jeśli dotarłeś/dotarłaś do tego momentu postu to gratulujemy i dziękujemy za poświęcony czas na jego przeczytanie. Będziemy bardzo wdzięczni jeśli udostępnisz link do tego artykułu innym osobom, które mogą być zainteresowane wzięciem udziału w programie 🙂

Wyczekujcie kolejnych informacji!

200 dni na złożenie wniosku

Okres na posty o ostatniej już niestety edycji programu Aktywna Tablica można uznać za otwarty!

Do 15 kwietnia 2019 roku szkoły, które chcą wziąć udział w programie są zobowiązane do złożenia wniosku o udział do Organów Prowadzących.

Potrzebujesz dobrać sprzęt? Nie wiesz jak wypełnić wniosek?
Nie przejmuj się!
W zakładce kontakt, na górze strony, znajdziesz adresy e-mail oraz telefony do nas. Z przyjemnością pomożemy Ci w prawidłowym pokonaniu każdego etapu.

 

MAMY WYNIKI EDYCJI 2018

‼ MAMY WYNIKI ‼

Na stronach Kuratoriów i Urzędów Wojewódzkich pojawiły się wszystkie wykazy szkół zakwalifikowanych do objęcia wsparciem finansowym 💰
Poniżej znajdziecie linki do stron, na których są publikowane wyniki ⬇⬇⬇
(Ten post jest KOMPLETNY i zawiera WSZYSTKIE wyniki)

Czytaj dalej“MAMY WYNIKI EDYCJI 2018”

Koniec etapu II

W dniu dzisiejszym zakończył się drugi etap programu Aktywna Tablica. Do 15 maja trwa III etap, w którym odbywa się kwalifikacja wniosków o przyznanie dofinansowania. Serdecznie życzymy wszystkim składającym wnioski o dofinansowanie ich pozytywnego rozpatrzenia 🙂

Masz 10 dni na złożenie wniosku!

Zostało już tylko 10 dni na wypełnienie i złożenie wniosku dla dyrektorów o dofinansowanie z programu Aktywna Tablica.

Wniosek możecie pobrać z naszej strony z dokumentami tutaj.

 

UWAGA!!!

Pamiętajcie, żeby pobrać wniosek obowiązujący na rok 2018 a nie wykorzystywać wniosku z roku 2017.

Zostało 18 dni!

Już zaledwie 18 dni dzieli nas od zakończenia pierwszego etapu programu Aktywna Tablica. Do dnia 14 kwietnia należy złożyć wniosek dyrektora o dofinansowanie na maksymalną kwotę 14 tysięcy złotych. Jeśli masz problemy z jego wypełnieniem bądź jakiekolwiek pytania odnośnie programu, skontaktuj się z nami!