Masz jeszcze 180 dni na wypełnienie wniosku

Do końca pierwszego etapu pozostało prawie pół roku. 180 dni to bardzo dużo czasu i jeśli jeszcze nie wiesz czym jest program Aktywna Tablica to właśnie nadszedł idealny moment aby się z nim zapoznać 🙂

W zakładce O programie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o tym, czym tak naprawdę jest ten program i czemu służy.

Później, kiedy już posiądziesz wiedzę o programie i będziesz chciał/chciała pobrać wniosek o przystąpienie do udziału to mamy dla Ciebie niestety trochę gorszą wiadomość… Wnioski na rok 2019 nie zostały jeszcze oficjalnie opublikowane i w związku z tym nie mamy pewności, że będą wyglądać tak jak wersja na rok 2019.

W zakładce Dokumenty do pobrania widnieją póki co najświeższe wersje z 2018 roku i to jedyne czym na chwilę obecną dysponujemy. Z doświadczenia wiemy, że wnioski z roku 2017 i 2018 nie różnią się zbytnio od siebie, dlatego zdecydowanie zalecamy ściągnięcie wniosku na rok 2018 i zaznajomienie się z nim aby w późniejszym terminie wyczekiwać wiadomości o udostępnieniu aktualnych wniosków na naszym fanpage’u na Facebooku oraz tutaj, na stronie www.

Jeśli dotarłeś/dotarłaś do tego momentu postu to gratulujemy i dziękujemy za poświęcony czas na jego przeczytanie. Będziemy bardzo wdzięczni jeśli udostępnisz link do tego artykułu innym osobom, które mogą być zainteresowane wzięciem udziału w programie 🙂

Wyczekujcie kolejnych informacji!