WYNIKI PROGRAMU EDYCJA 2019

wyniki_programu_aktywna_tablica_2019

Wyników programu Aktywna Tablica 2019 już czas!

Minęło kilka tygodni, Urzędy Wojewódzkie oraz Kuratoria zdążyły sporządzić listy szkół zakwalifikowanych do dofinansowania z tytułu programu Aktywna Tablica na rok 2019. Poniżej prezentujemy listę województw wraz z linkami do strony Kuratorium Oświaty lub Urzędu Wojewódzkiego danego województwa. Ze względu na różne sposoby umieszczania wyników, są to linki do stron gdzie można znaleźć odnośnik do pliku z wynikami lub też bezpośredni link do pliku PDF lub XLSX.

Niestety nie mogliśmy znaleźć póki co wszystkich wyników. Jeśli dla danego województwa nie mamy informacji o wynikach, jest to wyraźnie oznaczone poniżej. Tak szybko jak tylko uda nam się znaleźć brakujące wyniki, dodamy je w aktualizacji tego wpisu.

Mamy już wszystko! (AKTUALIZACJA 24.05.2019)

Udało nam się zebrać już wszystkie wyniki a więc zachęcamy do przesłania artykułu jeszcze raz tym, którzy wciąż czekali 🙂

A oto lista województw z linkami do wyników:

Dolnośląskie – Link

Kujawsko-PomorskieLink

LubelskieLink

LubuskieLink (AKTUALIZACJA)

ŁódzkieLink (AKTUALIZACJA)

MałopolskieLink

Mazowieckie Link

OpolskieLink (AKTUALIZACJA)

PodkarpackieLink

Podlaskie Link

PomorskieLink

Śląskie Link

ŚwiętokrzyskieLink

Warmińsko-mazurskieLink

WielkopolskieLink

ZachodniopomorskieLink

Drodzy nauczyciele…

Mamy nadzieję, że pod którymś z podanych powyżej linków znalazłaś/znalazłeś swoją szkołę dzięki czemu będzie się ona mogła cieszyć dofinansowaniem w wysokości do 14 tysięcy złotych na zakup sprzętu interaktywnego oraz akcesoriów.

Jeśli jeszcze nie wiesz kto zrealizuje Twoje zamówienie, możemy śmiało polecić usługi firmy KP-System. Jako partner firmy Epson, KP-System świadczy usługi w zakresie doradztwa zakupowego sprzętu dla firm i sektora edukacyjnego oraz montażu jak i serwisu.

KP-System stawia na sprawdzone i nowoczesne rozwiązania takie jak interaktywne projektory Epson z przystawką dotykową, która pozwala uczniom wejść na zupełnie nowy poziom zdobywania wiedzy.

Jako iż, na rok 2019 przypada ostatnia edycja Programu Aktywna Tablica, chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w projekt. Dzięki niemu, dziesiątki tysięcy szkół mogą cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami, które wzbogacają przekazywaną wiedzę. Z tej okazji życzymy wszystkim nauczycielom szkół z dofinansowaniem owocnej pracy a zarazem jak najmniejszej ilości problemów ze sprzętem 🙂

Aktualizacje

Tutaj pojawią się informacje o aktualizacjach w miarę dodawania nieistniejących jeszcze wyników.
Jeśli posiadacie informacje o wynikach, których tutaj nie ma lub widzicie błąd, dajcie nam znać na czacie!

10:51 20.05.2019 – Dodano wyniki dla województwa Lubuskiego
23:58 23.05.2019 – Dodano wyniki dla województwa Opolskiego
19:14 24.05.2019 – Dodano wyniki dla województwa Łódzkiego

Właściciel strony programaktywnatablica.pl zastrzega sobie prawo do pomyłki przy publikacji linków do wyników.